Pomohli sme

Oblečenie a hračky 

 

Myška sa vybrala navštíviť Dom svätej Alžbety, krízové stredisko pre deti a osamelých rodičov, n.o. , kde odovzdala oblečenia a hračky. Radosť detí a vďačnosť rodičov nám pripomenula, že to, čo robíme, je správne.

Ďakujeme za objatia a lásku, ktorú ste nám odovzdali a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

 

 

 

 

 

,, Vajíčka z lásky“

Koľko vajíčok sa zmestí do krabíc od Shuflika? 🥚 Pre dnešok 600 ks! Ďakujeme farme Jonas z Veľkého Orvišťa 🐓, že sme spojili sily a potešili mamičky v núdzi. Vajíčka sa perfektne zmestili do našich krabičiek 🎁 a s pomocou OZ Myška sme ich bezpečne doručili do Piešťanskej pobočky Trnavskej charity a tiež do Centra pre týrané ženy a deti v Hlohovci.

Dobré skutky nás spájajú v radosti ❤️

 

,,Oblečenie a potravinové balíky“

V Piatok (10.02.2020.) Myška navštívila Azylový dom v Piešťanoch, kde zaniesla 8 krabíc oblečenia a 5 potravinových balíčkov pre rodiny v núdzi. Potom pokračovala do Trenčína, kde navštívila mladú rodinku, ktorá čaká prírastok. Myška jej zabezpečila skoro komplet výbavu pre novorodenca.

Som nesmierne vďačný za Vašu dôveru a obetavosť.

Ďakujem Eva Čavojská, Mirka Ďuráková Vráblová, Danka a Autoškola Eva Bielená za to, že ste 🐭❤️😊

 

,,Letný tábor Lodenica Piešťany 2020“

Vďaka Vám všetkým, ktorí ste nás finančne podporili na benefičnej akcii ,, Spolu to dokážeme‘‘ (ktorá sa zorganizovala v septembri v roku 2019). Takto ste nám umožnili zorganizovať dvojdňový tábor pre deti zo sociálne slabších rodín. Tábor sa odohrával v areály TJ Lodenica Piešťany. S deťmi sme najprv vyzbierali odpadky (cca 10 mechov odpadkov po trase Bodona-Lodenica, išli sme po vale) a oprášili sme si recyklovanie. Neskôr nás čakali tréneri z klubu TJ Sĺňava Piešťany – JO Sĺňava, ktorí nás vyškolili ako sa máme správať na lodi a vode. Pripravili si pre nás bohatý program, kde sa deti naučili zručnosti v oblasti jachtingu, motorových člnov (celkovo si vyskúšali 3 tipy motorových člnov a tri typy jácht). Večerný program sme prežili pozorovaním hviezd ( profi ďalekohľadom) a užívali sme si zábavu. Čo je najdôležitejšie, všetci sme si oddýchli a nikomu sa nič nestalo.

Rád by som sa touto cestou poďakoval našim organizátorom (spoločnosti Scalibri a TKB Stavby), ako aj našim dobrovoľníkom (Sarci, Gloria, Tomáš, Martin), ktorí si dali naozaj záležať na programe.

Rád by som sa poďakoval aj našim sponzorom, bez ktorých by to nešlo.

Poďakovanie patrí aj našim trénerom ( Matej Kolárik, Tomáš Drahovský, Ľuboš Nosko), ktorí na deti dávali veľký pozor a veľa ich naučili.

Ďakujeme aj nášmu fotografovi a grafikovi, ktorí sa postarali o zaznamenanie krásnych chvíľ s deťmi.

Deti Vám všetkým srdečne ďakujú a tešia sa na budúci rok 🙏🙂❤️🐭

 

 

,, Oblečenie pre najmenších“

Vždy, keď máme možnosť, myslíme na naše novorodenecké oddelenie v Piešťanoch.

Ďakujeme Vám za Vašu veľkú lásku, ktorú odovzdávate naším najmenším.

 

,, Victoria Regia“

Victoria Regia Piestany,  aj my sme boli súčasťou 🐭

Ďakujeme a tešíme sa na Vás na budúce 🙏🎈

,,Letný tábor Krpčekovo - Východná 2020“

Vďaka projektom SUPER MDD sme mohli vziať 10 detí do letného folklórneho tábora Krpčekovo priamo do Východnej. Na to, aby sa tam deti mohli dostať, museli celý rok usilovne pracovať, pretože podmienky nominácie boli jasné:

  1. Jednotka zo správania

  2. Zlepšenie si aspoň jednej známky na konci školského roka

  3. Pravidelná dochádzka do školy

Sme šťastní, že nakoniec sa to podarilo a deti mohli vycestovať a naučiť sa tak niečo o slovenskej kultúre.

Ďakujeme Alfred Lincke a kolektívu za nádherné chvíle a nové priateľstvá. Deti sa nevedia dočkať ďalšie tábora.

 

,, Mikuláš v Škriatkove“

Deti počas roka usilovne pracovali a za svoju kreatívnu prácu dostali vytúžené body.

Za body si mohli kúpiť čokoľvek z kreatívnej burzy, ktorá sa konala na Mikulášskej párty. V ponuke boli školské pomôcky, hračky, darčekové poukážky a výrobky, ktoré pochádzali z kreatívnej dielne.

Ďakujeme všetkým organizátorom a podporovateľom za Vašu dôveru a pomoc.

 

,, HALLOWEEN 2019“

Myška a Škriatkovia zorganizovali Halloweenskú párty pre deti z Azylového domu a deti z Centra pre rodiny v Piešťanoch. Pridať sa však mohli aj deti z okolia, vstup bol voľný pre každého. Na deti čakalo množstvo zaujímavých súťaží a cien. Ako každá párty, aj naša sa niesla v podobe tanca a zábavy.

Tešíme sa, že sa deťom program páčil.

 

,, Spolu deťom“

20.09.2019 bol krásny deň. Odštartoval nultý ročník benefičnej akcie ,, Spolu deťom''. Sme nesmierne vďační , že OD PRIOR spojil svoje výročie s partnermi OZ Myška, Scalibri, s.r.o., Nadáciou ZSE a tak sme spoločne podporili vzdelávanie sociálne slabších detí v Piešťanoch. Pred obchodným domom Prior prevládala skvelá atmosféra. Deti sa mali možnosť stretnúť so Sisalalou, zaskákať si na najväčších atrakciách, namaľovať sa na tvár a oveľa viac.

Rád by som sa touto cestou poďakoval organizátorom a dobrovoľníkom, bez ktorých by to nešlo : Marián Šimka, Glória Lacušková, Laura Filipová, Michaela Bondrová, Alžbeta Bundová, Emma Petrušková, Lea Svetlíková, Lukáš Foxik , Nina Bičanová, Adelka Bundova, Lucia Perischová, Eva Čavojská, Andrea Veveny, Jozef Veveny, Simona Petrušová, Martin Lihosit, Tomáš Kovaľčík, Autoškola EVA, Andrea Barcajová-Plekancová, Magdalénka Langerová, Scalibri, s.r.o.

ĎAKUJEME a tešíme sa na ďalší ročník.

 

,, Občianske združenie Ester!“

Minulý týždeň sme boli navštíviť Občianske združenie ESTER v Hlohovci, ktoré pomáha týraním ženám.

Na návšteve nás sprevádzali dve úžasné ženy z Nadácie Slovenskej Advokácie, ktoré pomáhali svojimi radami a skúsenosťami tam, kde bolo potreba.

Veľké ĎAKUJEM pani JUDr. Zuzana Čížová,  za Váš čas a podporu.

 

 

,, Oblečenie pre najmenších“

Rád by som sa Vám všetkým poďakoval za nádhernú spoluprácu, vďaka ktorej sme mohli do nemocnice v Piešťanoch zaniesť dve plné krabice bodyček na novorodenecké oddelenie v Piešťanoch.

Veľká vďaka patrí aj spoločnosti SEMIKRON, Scalibri, s.r.o. a Pizza 71, ktoré aj so svojimi zamestnancami vyzbierali veľké množstvo bodyček pre našich najmilších.

Za všetky detičky Vám zo srdca ďakujem a teším sa na ďalšiu výzvu.

 

,, Darovali auto“

Rodina v núdzi, ktorá prišla o živiteľa rodiny sa stretáva s veľkými výzvami. Preto sme sa jej rozhodli podarovať auto, ktoré jej mnoho problémov vyrieši.

Ďakujeme Vám za vašu pomoc a ochotu pomáhať.

 

 

,, Núdzové bývanie Lúka“

Myška dnes odovzdala posledný notebook do zariadenia ,, Núdzové bývanie'', ktoré sa nachádza v obci Lúka. Vyzdvihnúť si ho prišla pani riaditeľka Mgr. Anna Maťašová.

Vďaka pánom Dennis Drahovský a Lukáš Rusnák má toto zariadenie dobrú pracovnú pomôcku, ktorú budú využívať aj klienti tohto zariadenia.

Ďakujeme za podporu.

 

,, Daroval PC a mobilné telefóny “

Ďakujeme Denis Drahovský za darovanú elektroniku, ktorá poputuje tam kde je potreba.

Veľmi si vážime tvoju dôveru a ochotu pomáhať.

 

,, Veľký filantrop“

Ďakujeme našej malej/veľkej pomocníčke, ktorá svoje hračky a oblečenie odovzdala Myške.

Ďakujeme aj jej rodičom, ktorí od malička vedú svoju filantropku k veľkým skutkom.

 

,,Vianoce pre všetkých“

Vďaka benefičnej akcii ,, Vianoce pre všetkých'' sme mohli pozvať všetky deti z Azylového domu na krásnu akciu, na ktorej sme vyzbierali prostriedky na ďalšiu Vianočnú párty.

Ďakujeme Vám všetkým za účasť a podporu.

 

 

,,Pomohli sme“

Piešťanská Myška na Parkinsoniáde

,, Záchranárka Evka“

 

Zachraňovali zraneného operenca

,, Výlet do ZOO“

Myška sa s deťmi zo sociálne slabších rodín vydala na výlet do Bratislavskej ZOO.

Ďakujeme všetkým podporovateľom. Vďaka nim sme mohli zorganizovať celodenný výlet pre deti, ktoré si to naozaj zaslúžia.

ĎAKUJEME VÁM.

 

,, Pomoc rodine v núdzi“

MDD: Deti sa na benefičnej akcii vyšantili dosýta

,, Vianočný večierok pre Azylový dom“

Vďaka Vám všetkým sme mohli deťom z Azylového domu v Piešťanoch zakúpiť adresný darček pod stromček.

Ďakujeme Vám za dôveru!

 

,, Pomoc pre OZ Ester“

Pomoc pre týrané ženy v Hlohovci.

Opäť vďaka Vám všetkým, ktorí nám dôverujete.  Vďaka Vašej dôvere sme mohli navštíviť Centrum pre týrané ženy s deťmi v Hlohovci a odniesť im plnú dodávku oblečenia, hračiek a školských potrieb. Ďakujeme Vám.

 

,, Mikulášsky beh“

Ďakujeme organizácii SNOWKA, ktorá zorganizovala  Mikulášsky beh na podporu detí z Azylového domu PN. Bežalo sa za darčeky a Mikulášsku tancovačku. Bežali deti, dospelí aj Myška.

V cieli bol každý víťazom a dostal odmenu.

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na budúce.

 

Behom podporili deti z azylového domu

,, Lieky pre Danka“

Na ľade sa korčuľovalo pre dobrú vec

,, Chodítko pre Leu“

Bojovníčke Lei rehabilitácie pomáhajú

,, Myška na ľade“

OZ Myška - Myška na ľade. Aj Myška super hrdinka sa rozhodla, že sa v zime zahreje korčuľovaním. Keďže sa nevedela korčuľovať, pozvala si na pomoc svojich kamarátov maskotov a deti. Všetci sa spoločne zabávali a aj keď bolo -15 °C. Nikomu nebola zima.

 

,,Lastovička Trenčín“

Vďaka Vám všetkým, ktorí ste sa podieľali na zbere školských tašiek. S Vašou pomocou sme sa mali možnosť s Marek Vaško vydať na cestu do Trenčína, kde sme naplnené školské tašky odovzdali deťom z Centra pre deti a rodinu.

Ďakujeme vám za podporu.

 

,,Plné batohy“

🙂Ahojte kamaráti ,
vďaka Vám putujú ďalšie batohy tam, kde je potreba. V rámci mesta Piešťany a nadácie Úsmev Nitra.

Ďakujeme Vám všetkým !

 

,,Rodiny v núdzi“

Ahojte kamaráti,
dnes posielam prvé batohy tam kde je potreba. Sú to rodiny so silným príbehom, ktoré potrebujú našu pomoc.

Som šťastná, že vďaka Vám majú to, čo momentálne potrebujú.

ĎAKUJEM 🙂

 

,,Rodina v núdzi“

Vďaka Vám všetkým sme mohli pomôcť rodine v núdzi, pre ktorú sme zabezpečili oblečenie, potraviny a PC pre chorého chlapca.

Ďakujeme Vám!

 

,,Prvá pomoc“

Ahojte kamaráti,

v utorok 13.12. 2016 som bola požiadaná o pomoc. Pomoc potrebovala matka s deťmi, ktorá musela náhle opustiť svoj domov. Kvôli otcovi zobrali len to, čo stihli.

Aj vďaka Vám všetkým, ktorí ste sa pridali do projektu ,, Zber použitých školských batohov´ sme mohli jeden darovať aj tejto rodine.

Sme veľmi vďační za partnerov, ktorým je aj AGIRA v Piešťanoch, ktorá neváhala ani sekundu a naplnila batoh školskými potrebami.

Ďakujeme Vám všetkým za podporu.

 

,,Zber použitých školských tašiek“

https://www.piestanskydennik.sk/2016/08/17/detom-odovzdali-vyzbierane-skolske-batohy/
https://www.piestanskydennik.sk/2016/06/29/studenti-budu-odovzdavat-batohy-na-dobru-vec/

,,Oblečenie pre Azylový dom v Piešťanoch“

Ďakujeme všetkým, ktorí sa pridali do zbierky oblečenia pre Azylový dom v Piešťanoch. Spoločne sme tak vyzbierali niekoľko ton oblečenia, ktoré putovalo aj na iné miesta v rámci regiónu. Ďakujeme Vám za podporu.

 

 

 

,,Hľadá sa gitara“

Ahojte, kamaráti-pátrači,

dnes sa nám podaril vyčariť úsmev na tvári deťom, ktoré radi hrajú na gitare, ale nemohli si ju dovoliť. O pomoc ma požiadala ich maminka Eva.

Keďže milujem hudbu, požiadala som o pomoc mojich pátračov a za pár dni mi ju priniesli, za čo sa chcem poďakovať pátračovi Marcel M.Bass a Samuel kaktus Melicher, ktorý našli darcu a priniesli ju k nám.

,,Všetci za Leu“

Ahojte kamaráti!

Včera sme boli pozrieť malú Leušku.  Prezradím Vám, že naše slniečko sa má oveľa lepšie. Moje kamošky myšky jej boli odovzdať aj peniažky (900€) .

Moja kamoška myška odfotila ako sa Leuška podpisuje na ďakovnú listinu.

V jej mene i v mene jej rodičov Vám všetkým ďakujeme.