,, Vajíčka z lásky“

Koľko vajíčok sa zmestí do krabíc od Shuflika? 🥚 Prednešok 600! Ďakujeme farme Jonas z Veľkého Orvišťa 🐓, že sme spojili sily a potešili mamičky v núdzi. Vajíčka sa perfektne zmestili do našich krabičiek 🎁 a s pomocou OZ Myška sme ich bezpečne doručili do piešťanskej pobočky Trnavskej charity a tiež do centra pre týrané ženy a deti v Hlohovci. Dobré skutky nás spájajú v radosti ❤️

,,Oblečenie a potravinové balíky“

V Piatok (10.02.2020.) sa Myška vybrala navštíviť Azylový dom v Piešťanoch, kde zaniesla 8 krabic oblečenia a 5 potravinových balíčkov pre rodiny v núdzi. Potom pokračovala do Trenčína, kde navštívila mladú rodinku, ktorá čaká prírastok. Myška jej zabezpečila skoro komplet výbavu pre novorodenca. Som nesmierne vďačný za vašu dôveru a obetavosť. Ďakujem Eva Čavojská, Mirka Ďuráková Vráblová, Danka a Autoškola Eva Bielená za to že ste 🐭❤️😊

,,Letný tábor Lodenica Piešťany“

Vďaka vám všetkým, ktorý ste nás finančne podporili na benefičnej akcii ,, Spolu to dokážeme‘‘ (ktorá sa odohrávala v Septembri v roku 2019) sme mohli aj tento rok zorganizovať dvojdňový tábor pre deti so sociálne slabších rodín. Tábor sa odohrával v areály TJ Lodenica Piešťany, s deťmi sme ako prvé vyzbierali odpadky (cca 10 mechov odpadkov po trase Bodona-Lodenica išli sme po vale) a oprášili sme si recyklovanie, neskôr nás čakali Tréneri s klubu TJ Sĺňava Piešťany – JO Sĺňava, ktorý nás vyškolili ako sa máme správať na lodi a vode. Pripravili si pre nás bohatý program, kde sa deti naučili zručnosti v oblasti jachtingu, motorových člnov (celkovo si vyskúšali 3 tipy motorových člnov a tri typy jácht). Večerný program sme prežili pozorovaním hviezd ( profi ďalekohľadom) a užívali sme si zábavu. Čo je najdôležitejšie, všetci sme si oddýchli a nikomu sa nič nestalo. Rád by som sa touto cestou poďakoval našim organizátorom (spoločnosti Scalibri a TKB Stavby), ako aj naším dobrovoľníkom (Sarci, Gloria, Tomas Martin), ktorý si dali naozaj záležať na programe. Rád by som sa poďakoval aj naším sponzorom bez ktorých by to nešlo. Poďakovanie patri aj naším Trénerom ( Matej Kolarik, Tomas Drahovsky, Luboš Nosko), ktorý na deti dávali veľký pozor a veľa ich naučili. Ďakujeme aj nášmu fotografovi a grafikovi, ktorý sa postarali o zaznamenanie krásnych chvíľ s deťmi. Deti vám všetkým srdečne Ďakujú a tešia sa na budúci rok 🙏🙂❤️🐭

 

,, Victoria Regia“

Victoria Regia Piestany aj my sme súčasťou 🐭

Ďakujeme a tešíme sa na vás na budúce 🙏🎈

,, Spolu deťom“

20.09.2019 bol krásny deň, ktorý odštartoval nultý ročník benefičnej akcie ,, Spolu deťom''. Sme nesmierne vďačný , že OD PRIOR spojil svoje výročie s partnermi OZ Myška, Scalibri, s.r.o., Nadáciou ZSE a tak spoločne podporili vzdelávanie sociálne slabších deti v Piešťanoch. Pred obchodným domom Prior prevládala skvela atmosféra, deti sa mali možnosť stretnúť so Sisalalou, zaskákať si na najväčších atrakciách, namaľovať sa na tvar a oveľa viac. Rad by som sa touto cestou poďakoval organizátorom a dobrovoľníkom, bez ktorých by to nešlo Marian Šimka, Gloria Lacušková, Laura Filipová, Michaela Bondrová, Alžbeta Bundová, Emma Petrušková, Lea Svetlíková, Lukáš Foxik , Nina Bičanová, Adelka Bundova, Lucia Perischová, Eva Čavojská, Andrea Veveny, Jozef Veveny,Simona Petrušová, Martin Lihosit, Tomáš Kovaľčík, Autoškola EVA, Andrea Barcajová-Plekancová, Magdalénka Langerová, Scalibri, s.r.o., ĎAKUJEME a tešíme sa na ďalší ročník.

,, Občianske združenie Ester!“

Minulý týždeň som bola navštíviť Občianske združenie ESTER v Hlohovci, ktoré pomáha týraním ženám.

Na návšteve ma sprevádzali dve úžasné ženy z Nadácie Slovenskej Advokácie, ktoré pomáhali svojimi radami a skúsenosťami tam, kde je potreba.

Veľké Ďakujem pani JUDr. Zuzana Čížová za Vaš čas a podporu.

,, Oblečenie pre najmenších“

Rád by som sa vám všetkým poďakoval za nádhernú spoluprácu vďaka ktorej sme mohli do nemocnice v Piešťanoch zaniesť dve plné krabice bodyček na novorodenecké oddelenie v Piešťanoch. Veľká vďaka patrí aj Spoločnosti SEMIKRON, Scalibri, s.r.o. a Pizza 71, ktoré aj so svojimi zamestnancami vyzbierali veľké množstvo bodyček pre našich najmilších. Za všetky detičky vám zo srdca ďakujem a teším sa na ďalšiu výzvu.

,, Núdzové bývanie Lúka“

Myška dnes odovzdala posledný notebook do zariadenia ,, Núdzové bývanie'', ktoré sa nachádza v obci Lúka, vyzdvihnúť si ho prišla pani riaditeľka Mgr. Anna Maťašová, vďaka pánom Dennis Drahovský a Lukás Rusnák má toto zariadenie dobrú pracovnú pomôcku, ktorú budú využívať aj klienti tohoto zariadenia. Ďakujeme za podporu.

,, Daroval PC a mobilné telefónni“

Ďakujeme Denis Drahovský za darovanú elektroniku, ktorá poputuje tam kde je potreba, veľmi si vážime tvoju dôveru a ochotu pomáhať.

 

,, Veľký Filantrop“

Ďakujeme našej malej/veľkej pomocníčke, ktorá svoje hráčky a oblečenie odovzdala Myške.

Ďakujeme aj jej rodičom, ktorý vedú svoju Filantropku od malička k veľkým skutkom.

,,Pomohli sme“

Piešťanská Myška na Parkinsoniáde

,, Záchranárka Evka“

 

Zachraňovali zraneného operenca

,, Výlet do ZOO“

Myška sa s deťmi zo sociálne slabších rodín vydala na výlet do Bratislavskej ZOO. Ďakujeme všetkým podporovateľom.  Vďaka nim sme mohli zorganizovať celodenný výlet pre deti, ktoré si to naozaj zaslúžia, ĎAKUJEME VÁM.

,, Pomoc rodine v núdzi“

MDD: Deti sa na benefičnej akcii vyšantili dosýta

,, Vianočný večierok pre Azylový dom“

Vďaka vám všetkým sme mohli deťom z azylového domu v Piešťanoch zakúpiť adresný darček pod stromček, Ďakujeme vám za dôveru!

,, Pomoc pre OZ Ester“

Pomoc pre týrané ženy v Hlohovci.

Opäť vďaka Vám všetkým, ktorí nám dôverujete.  Vďaka Vašej dôvere sme mohli navštíviť Centrum pre týrané ženy s deťmi v Hlohovci a odniesť im plnú dodávku oblečenia, hračiek a školských potrieb, Ďakujeme Vám.

,, Mikulášsky beh“

 

Ďakujeme organizácii SNOWKA, ktorá zorganizovala  Mikulášsky beh na podporu detí z Azylového domu PN. Bežalo sa za darčeky a Mikulášsku tancovačku. Bežali deti, dospelí a aj Myška. V cieli bol každý víťazom a dostal odmenu. Ďakujeme za podporu a tešíme sa na budúce.

Behom podporili deti z azylového domu

,, Lieky pre Danka“

Na ľade sa korčuľovalo pre dobrú vec

,, Chodítko pre Leu“

Bojovníčke Lei rehabilitácie pomáhajú

,,Lastovička Trenčín“

Vďaka vám všetkým ktorý ste sa podieľali na zbere školských tašiek sme sa mohli s Marek Vaško vydať na cestu do Trenčína, kde sme naplnené školské tašky odovzdali deťom z Centra pre deti a rodinu. Ďakujeme vám za podporu.

,,Plné batohy“

Ahojte kamaráti ,
vďaka vám putujú ďalšie batohy tam, kde je potreba v rámci mesta Piešťany a nadácie Úsmev Nitra, Ďakujeme Vám všetkým 🙂

,,Rodiny v núdzi“

Ahojte Kamaráti,
Dnes posielam prvé BATOHY tam kde je potreba, sú to rodiny so silným príbehom, ktoré potrebujú našu pomoc. Som šťastná že vďaka Vám majú to čo momentálne potrebujú. ĎAKUJEM 🙂

,,Rodina v núdzi“

Vďaka vám všetkým sme mohli pomôcť rodine v núdzi pre ktorú sme zabezpečili oblečenie, potraviny a PC pre chorého chlapca. Ďakujeme Vám!

 

,,Prvá pomoc“

Ahojte kamaráti,

v Utorok 13.12. 2016 som bola požiadaná o pomoc. Pomoc potrebovala matka s deťmi, ktorá musela náhle opustiť svoj domov. Kvôli otcovi zobrali len to čo stihli.

Aj vďaka Vám všetkým, ktorí ste sa pridali do projektu ,, Zber použitých školských batohov´´ sme mohli jeden darovať aj tejto rodine.

Sme veľmi vďační za partnerov, ktorým je aj AGIRA v Piešťanoch, ktorá neváhala ani sekundu a naplnila batoh školskými potrebami.

Ďakujeme Vám všetkým za podporu.

,,Zber použitých školských tašiek“

Deťom odovzdali vyzbierané školské batohy

Študenti budú odovzdávať batohy na dobrú vec

,,Oblečenie pre Azylový dom v Piešťanoch“

Ďakujeme všetkým, ktorí sa pridali do zbierky oblečenia pre Azylový dom v Piešťanoch. Spoločne sme tak vyzbierali niekoľko ton oblečenia, ktoré putovalo aj na iné miesta v rámci regiónu. Ďakujeme Vám za podporu.

 

 

,,Hľadá sa gitara“

Ahojte, Kamaráti-Pátrači,
dnes sa nám podaril vyčariť úsmev na tvári deťom, ktoré radi hrajú na gitare, ale nemohli si ju dovoliť. O pomoc ma požiadala ich maminka Eva, kedže milujem hudbu požiadala som o pomoc mojich pátračov a za pár dni mi ju priniesli, za čo sa chcem poďakovať pátračovi Marcel M.Bass a Samuel kaktus Melicher, ktorý našli darcu a priniesli ju k nám.

,,Všetci za Leu“

Ahojte kamaráti!

Včera sme boli pozrieť malú Leušku, prezradím Vám, že naše slniečko sa má oveľa lepšie. Moje kamošky myšky jej boli odovzdať aj peniažky (900€) .

Moja kamoška myška odfotila ako sa Leuška podpisuje na ďakovnú listinu. V jej mene i v mene jej rodičov vám všetkým ďakujeme.