V roku 2022 otvorila FL-EX-IN EKOBANKA PRVEJ POMOCI svoju činnosť v Piešťanoch. Postupne sa snažíme pomôcť organizáciám, ktoré nás požiadali o súčinnosť v rámci pomoci .

 

Pomohli sme :

Tak naplno sa odštartoval náš nový projekt FL-EX-IN EKOBANKA PRVEJ POMOCI. Naša pomoc, vďaka naším partnerom, poputovala do zariadenia Centrum pre deti a rodiny Dom Charitas sv. Kláry Spišská Nová Ves, pobočka Liptovský Mikuláš.

Náš nový projekt FL-EX-IN EKOBANKA PRVEJ POMOCI pokračuje. Naša pomoc, vďaka naším partnerom, poputovala do zariadenia Križovatky n.o. Skalica, pobočka Holíč.

Do zariadenia Križovatky n.o. Skalica sme sa s pomocou vrátili opäť, aby sme doručili jesenné a zimné oblečenie pre deti.

Občianske združenie NIKDY VIAC! pomáha týraním ženám, ktoré sú nútené často krát opustiť svoj domov náhle, bez akých koľvek osobných vecí. Sme vďačný, že vďaka Ekobanky môžeme zabezpečiť pre klientov OZ NIKDY VIAC! základné potreby.

Spoločnosť Inalfa Roof Systems Group pomáha Myške od roku 2017 skrze svojich zamestnancov.

Najväčšou oporou pre OZMyšku je Lívia Tomčíková Kollárová ktorá nezištne pomáha Myške pri verejných zbierkach, nabáda informuje zamestnancov ako sa môžu aj oni stať súčasťou veľkej pomoci.

Vďaka svojej srdečnosti a veľkej láske ktorú rozdáva aj prostredníctvom Myšky sme mohli aj dnes odviesť ľudom v núdzi plne auto oblečenia.

Ďakujeme Lívia, že aj v tak vyťaženom a náročnom čase sa dokážeš obetovať pre dobro, si dobrým človekom ktorého nemajú problém podporiť zamestnanci ako aj vedenie.

Želám Lívii veľa zdravia, lásky a úspechov,

Naša dnešná pomoc EKOBANKY FLEXIN smerovala do seniorského centra TOLERANCIA v Trsticiach.

Pre centrum seniorov sa nám podarilo zabezpečiť deky, uteráky, osušky a posteľné pradlo. Milé pracovníčky nás stihli aj obdarovať malym výrobkom ktorý vyrábali seniori, ďakujeme vám za vašu prácu a chuť pomáhať.

Navštívila nás pani Riaditeľka krízovézo centra TOLERANCIA z Liptovského Mikuláša, ktoréj sme odovzdali pomoc v podobe oblečenia, topánok a vitamínov.

Vďaka projektu EKOBANKA FLEXIN sme mohli pani Riaditeľke naložiť plné auto.

Ďakujeme všetkým ktorí nás podporujú.

 

Dnes EKOBANKA FLEXIN naložila plnú dodávku pomoci pre tých ktorí to potrebujú.

Tento krát sme pripravili uteráky, osušky, deky a zimne oblečenie pre zariadenie VAGUS v Bratislave. Ďakujeme našim podporovateľom a dobrovoľníkom ktorí nám pomáhajú v našej činnosti 🙏🐭

V EKOBANKE FLEXIN sa opäť makalo, tento krat sme pripravovali plne auto pre Krizove centrum v Rimavskéj Sobote.

Našim klientom sme prichystali množstvo oblečia ale aj uterákov, osusiek, povlecenie a obuv. Ani sme netušili, že na východe sú obce kde je až 90% nezamestnanosť. Naša pomoc nebola určite posledná.

V rámci projektu EKOBANKA sme navštívili Krízové centrum v RS pre ktoré nachystala OZ Myška plnú dodávku textilnej pomoci, krízové centrum je prepojené z viacerými prevádzkami a ich potreby sú väčšie, okrem krízových centier spravujú aj Denný stacionár,

Vďaka vám mohla EKOBANKA FLEXIN zaslať už v poradí druhú plnú dodávku hračiek, obuvi, textilu a pod.