Projekty

,, SUPER MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ" (štvrtý ročník)

SUPER MDD 2019  bol v znamení podporiť 10 detí zo sociálne slabších rodín, ktoré mali za celoročnú školskú aktivitu (jednotka zo správania, zlepšenie si aspoň jednej známky na konci školského roka, čo najmenej vymeškané hodiny),  odmenu v podobe výletu v Piešťanoch a vyskúšať si lodné športy ako aj jachting, motorové člny a pod. ( 3-dňový Letný tábor LODENICA), Ďakujeme Jachtárskemu klubu za spoluprácu.

 

,, SUPER MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ" (tretí ročník)

SUPER MDD 2018  bol v znamení podporiť 10 detí zo sociálne slabších rodín, ktoré mali za celoročnú školskú aktivitu (jednotka zo správania, zlepšenie si aspoň jednej známky na konci školského roka, čo najmenej vymeškané hodiny),  odmenu v podobe výletu vo Východnej  ( 7-dňový Letný tábor Krpčekovo), kde sa učili slovenským tradíciám, hudbe a tancu. Ďakujeme Krpčekovo, že ste sa s láskou starali o všetky deti. Tešíme sa na ďalšie stretnutia.

,, Škriatkovo"

Denný klub Škriatkovo vznikol na podporu združovania detí a mládeže. Za úlohu má priniesť kreatívne a zábavné formy edukácie v oblasti športu, kultúry a recyklácie.

 

,,Myška na ľade " (druhý ročník)

Myška na ľade 2018 – korčuľovali sme za Danka Bučenca, ktorému sme spoločne vyzbierali prostriedky na lieky na celý rok (profi hystam. Intol.): Ďakujeme všetkým, ktorý si prišli s Danielom zakorčuľovať, darcom ktorý odovzdali finančný dar,  ako aj klubu  SKATER CLUB Piešťany, ktorý pre Danka vystúpili. Ďakujeme za podporu a tešíme sa na budúce.

 

,, Deň detí"

Deň detí 2017 bol pre deti z Centra pre rodiny v Piešťanoch osladený o návštevu kamarátov Myšky, Psíka a Olafa, ktorý priniesli medzi deti kopec úsmevov a zábavy. Tešíme sa na budúce stretnutia.

,, Gesto pre Mesto"

Ďakujeme Raiffeisen banke za príležitosť zapojiť sa do projektu a zároveň veľa vďaka Vám všetkým, ktorí ste zahlasovali za náš projekt. Získali sme 1. miesto a finančný dar 1000€ na benefičnú akciu ,,SUPER MDD‘‘ Ďakujeme za podporu.

             

,, SUPER MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ" (druhý ročník)

SUPER MDD 2017,  bolo v znamení dvoch cieľov: 1. cieľ bol vyzbierať peniaze na špeciálne chodítko pre malú Leušku a 2. cieľ bol pomôcť rodine v núdzi, ktorá sa ocitla na ulici. Sme šťastní, že vďaka Vám všetkým, ktorí ste sa zapojili, sa nám podarilo naplniť obe ciele. ĎAKUJEME za dôveru a ochotu pomáhať.

 

 

Myška Klub

Prvé miesto, kde sme sa mohli stretávať s deťmi a organizovať rôzne zbierky. Ďakujeme našim dobrovoľníkom, ktorí nám pomáhali s prípravami.

ŽIHADIELKO

Spoločne s celým mestom Piešťany sme zabojovali za ihrisko ŽIHADIELKO pre Piešťany. Spoločnými silami sa nám to podarilo, Ďakujeme všetkým, ktorý hlasovali KAŽDÝ DEŇ.

,,Myška na ľade " (prvý ročník)

,,Poď von a zabav sa s nami‘‘ také bolo motto akcie ,, Myška na ľade‘‘,  ktoré malo za úlohu rozhýbať čo najviac detičiek a dospelých. Aj keď nám zamŕzala technika, ako aj čaj na variči, vydržali sme to. Ďakujeme všetkým za podporu a účasť, tešíme sa na budúce.

 

 

,, SUPER MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ " (prvý ročník)

Benefičná akcia s názvom ,,Všetci za jedného, Lea za všetkých‘‘ zabezpečila veľa zábavy pre deti a dospelých no hlavným cieľom bolo pomáhať.Vďaka vašej pomoci sa nám podarilo vyzbierať značnú časť financií na liečbu v ADELI Centrum v Piešťanoch. Ďakujeme všetkým, ktorí sa pridali za dobrú vec. Ďakujeme aj sponzorom a dobrovoľníkom, ktorí nám pomáhali zabezpečiť celý program. Za všetkých Vám ĎAKUJEME.